Egyéb tartalmak
.
oldal
/
kezdőlap / Híreink / Sport - Szabadidő / Szoros küzdelmekkel zárult Keszthelyen a J24 Országos Bajnokság
2024. szep. 30. hétfő | Keszthely
Szoros küzdelmekkel zárult Keszthelyen a J24 Országos Bajnokság
Minden idők egyik legerősebb mezőnye versenyzett Keszthelyen szeptember 25-28. között.

A házigazda Keszthelyi Túravitorlás Club kikötőjében volt a J24 OB díjkiosztója szombaton. A KTC és a Magyar J24-es Osztályszövetség együttműködésével rendezett viadal talán minden idők egyik legerősebb mezőnyével zajlott, hiszen a hét futamból haton különböző csapat szerzett futamgyőzelmet. A 2024-es év J24 magyar bajnoka a Scholtz Imre kormányozta J-Spot egység lett, második helyen a JBond végzett, a bronzérmet Sallai Gábor csapata, az i'Jroncat nyerte el. A díjkiosztón a női- és az U25-ös kategória legjobbjait is elismerték.

A szeptember 25-28. között rendezett versenyen 21 egység szelte a nyugati medence habjait. A szervező Keszthelyi Túravitorlás Club célja az volt, hogy a térségre irányítsa a vitorlássport figyelmét, szeretnének a jövőben is színvonalas versenyeket szervezni.

Keszthelyi TV - Hársfalvi Ákos

forrás: Magyar J24-es Osztályszövetség

| 2024. szep. 25. szerda 19:15 | Keszthely
A szervező Keszthelyi Túravitorlás Club célja, hogy minél több rangos versennyel irányítsa a figyelmet a nyugati medencére.
| 2022. dec. 5. hétfő 16:40 | Keszthely
A BEFAG Erdész Lövészklub 27 éremmel tért haza, Keczeli Bianka aranyérmet nyert.
| 2021. júl. 7. szerda 19:29 | Gyenesdiás
Gyenesdiáson rendezték meg a négyfordulós magyar bajnokság második megmérettetését.
| 2016. máj. 18. szerda 07:10 | Keszthely
Keszthely adott otthont az Országos Serdülő Bajnokság idei döntőjének, melyen 12 csapat vett részt.
| 2015. dec. 4. péntek 09:45 | Hévíz
52 szakosztály 124 sportolója vesz részt a 92. országos ökölvívó bajnokságon!