+36-83-320-200
8360 Kossuth L. u. 45.
kezdőlap / Címke / arveres
12 db bécsi, aranyozott ezüsttányért és 21 db aranyozott ezüstkelyhet vehetett át a kastély vezetése.
Árverésen adja el az állam a balatongyöröki Kastély Hotelt, 434,77 millió a kikiáltási ár.
Minisztériumi támogatással, árverésen vásárolt 19. századi szalongarnitúrát a Helikon Kastélymúzeum.
balatoni krónika

Híradó

Szignatúra

online adás

fő téri kamera

Keszthelyi Szemmel

Körül-tekintő

Más-Kép(p)

Objektív

Önkormányzati híradó