Egyéb tartalmak
.
oldal
/
kezdőlap / Híreink / Sport - Szabadidő / Keszthelyi siker a fedett pályás atlétikai országos bajnokságon
2023. már. 1. szerda | Keszthely
Keszthelyi siker a fedett pályás atlétikai országos bajnokságon
Két aranyéremmel tért haza a fedett pályás atlétikai országos bajnokságról Kusztor Virág.

A keszthelyi sportoló távolugrásban és hármasugrásban is a dobogó tetejére állhatott. A KVDSE atlétája hármasugrásban 11,93 méterrel lett győztes, távolugrásban pedig 556 centiméterrel lett a legjobb. Edzője, Csikós József annak is örült, hogy tanítványa két év betegséggel eltelt idő után tért vissza a pályára, és ilyen remek eredménnyel rukkolt ki. Kusztor Virág koronavírus-fertőzésen esett át és az utótünetek akadályozták a versenyzésben. Közösségi oldalán úgy fogalmazott Csikós József: két nehéz év után visszaadta a sors Virágnak, amit addig elvett! A KVDSE edzője reméli, hogy tovább haladnak ezen az úton.

| 2024. jan. 25. csütörtök 14:23 | Tampere
A keszthelyi származású atléta 60 méteren másodikként ért célba Tampere-ben.
| 2023. nov. 23. csütörtök 16:27 | Keszthely
A Magyar Atlétikai Szövetség első alkalommal ítélte oda az elismerést.
| 2019. okt. 24. csütörtök 18:24 | Keszthely
Keszthely város önkormányzata saját forrásból, mintegy 800 ezer forinttal finanszírozta a beruházást.
| 2019. már. 12. kedd 13:29 | Keszthely