+36-83-320-200
8360 Kossuth L. u. 45.
12. 01.

Első alkalommal rendezték meg a “Hévízbivaly Duatlon” névre keresztelt versenyt a Hévízi-lefolyónál.
11. 16.

A természeti környezetbe illő, murvás kerékpárutat újítottak fel Vörs és Sávoly között.
11. 09.

A Keszthely Kupa Országos Ippon Shobu Karate megmérettetés célja, hogy a karatékák kipróbálhassák magukat
10. 27.

Két helyijárat is 5 perccel később indul a megszokottnál.
10. 27.

A szakosztályban sportoló fiatalok végigversenyezték a nyarat és több dobogós helyet is szereztek.
10. 19.

A Fő tértől a Vadászati Múzeumig kijelölt egy kilométeres távot vasárnap teljesítették a résztvevők.
10. 07.

A IX. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny a tó 27 településén zajlik szombatig.
10. 05.

Az extrém sportoló és profi teljesítménytúrázó a teljesítés ideje alatt is adományokat gyűjt.
10. 05.

A terepfutóversenyt ötödik alkalommal szervezték meg a Keszthelyi-hegységben.
10. 04.

Akciókkal és nyílt órákkal ünnepelt a Keszthely belvárosában tavaly megnyitott edzőterem.
09. 30.

A program népszerűségét jelzi, hogy a nevezés megkezdése utáni 3 percben az összes rajtszám elkelt.
09. 21.

Vasárnap rajtolt el a 14. Intersport Keszthelyi Kilométerek. Több, mint ezer futó vett részt a programon.
09. 17.

A rendezvény kivételesen nem a Fő térről indul, hanem a Balaton-partról. Útlezárásokra kell számítani.
08. 31.

A paralimpia 100 méteres mellúszásának győztese videóinterjúban mesélt győzelméről.
08. 30.

Erős mezőnyben dőlt el a neves keszthelyi viadal, melyen 101 nevező vett részt 6 országból.
08. 30.

Fölényesen nyerte meg az S4-es kategóriájú 100 méteres női mellúszást a keszthelyi születésű parasportoló
08. 24.

40. alkalommal rendezik meg a Nemzetközi Sakkversenyt, ami egyben 12. dr. Hévízi László emlékverseny.
08. 20.

A Keszthelyi Túravitorlás Club által szervezett versenyre a nyugati-medence kikötőiből érkeztek nevezések